Unity 380 Hybrid


Nr produktu: 2670· Producent: Dell Technologies
Unity 380 Hybrid
Przywróć domyślną
Zamknij wszystko
Otwórz wszystko
Dyski Systemowe
4x 1.6TB FLASH SSD 56571,54 zł /szt.
4x 3.2TB FLASH SSD 94765,04 zł /szt.
4x 400GB FLASH SSD DOMYŚLNIE (1 szt.) 23282,93 zł /szt.
4x 800GB FLASH SSD 35221,14 zł /szt.
4x 7.68TB SSD 199485,37 zł /szt.
Dyski Fast Cache
52385,37 zł
0,00 zł
Dyski
1.6TB SAS FLASH SSD 14143,09 zł /szt.
3.2TB SAS FLASH SSD 23691,87 zł /szt.
400GB SAS FLASH SSD DOMYŚLNIE (1 szt.) 5821,14 zł /szt.
7.68TB FLASH SSD 49872,36 zł /szt.
800GB SAS FLASH SSD 8805,69 zł /szt.
1.2TB 10K SAS 2638,21 zł /szt.
1.8TB 10K SAS 3269,92 zł /szt.
600GB 10K SAS 1622,76 zł /szt.
Środowisko operacyjne
0,00 zł
0,00 zł
Porty
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
Porty dodatkowe
2X4 PORT IO 16GB FC SMODE 15517,89 zł /szt.
2X4 PORT IO 10GBASET 5709,76 zł /szt.
2X4 PORT IO 10GBE OPT 6043,90 zł /szt.
2X4 PORT IO 10GBE TWINAX 4037,40 zł /szt.
2X4 PORT IO 16GB FC 8743,90 zł /szt.
2X4 PORT IO 25GBE OPT 21065,85 zł /szt.
2X4 PORT IO 25GBE TWINAX 4037,40 zł /szt.
2X4 port IO 32GB FC 20736,59 zł /szt.
Kable
10M OM4 Fiber Cable 334,96 zł /szt.
1M Active TwinAX Cable 1721,95 zł /szt.
1M OM4 Fiber Cable 247,97 zł /szt.
1M SFP+ to SFP+ 25G Passive Twinax Cable 904,88 zł /szt.
2M 4x25G SFP28 to 100G QSFP28 1523,58 zł /szt.
2M SFP+ to SFP+ 25G Passive Twinax Cable 1263,41 zł /szt.
2x2M DAE SAS 669,92 zł /szt.
2x5M DAE SAS 1350,41 zł /szt.
2x8M DAE SAS 2018,70 zł /szt.
3M 4x25G SFP28 to 100G QSFP28 2130,89 zł /szt.
3M Active TwinAX Cable 2056,10 zł /szt.
3M OM4 Fiber Cable 272,36 zł /szt.
3M SFP+ to SFP+ 25G Passive Twinax Cable 1771,54 zł /szt.
5M Active TwinAX Cable 2514,63 zł /szt.
5M OM4 Fiber Cable 297,56 zł /szt.
Gwarancja
2082,11 zł
0,00 zł
6246,34 zł
3469,92 zł
10409,76 zł
6939,02 zł
Zachowanie dysków twardych
0,00 zł
1353,66 zł
Ilość nośników 6 - 500 Dysków 2.5"
Maks. pojemność HDD 2.4 PB
Obudowa Rack 2U

Unity 380 Hybrid

85319,51 zł netto
104943,00 zł brutto
Koszt dostawy 0 zł
Dostępność Informacja telefonicznie
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny
i nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Wyślij zapytanie, aby uzyskać wycenę indywidualną.
Zapisz konfigurację(tylko dla zalogowanych)Drukuj konfigurację(tylko dla zalogowanych)
WYCENA INDYWIDUALNA