Dell EMC ML3


Nr produktu: 2449· Producent: Dell Technologies
Dell EMC ML3
Przywróć domyślną
Zamknij wszystko
Otwórz wszystko
Napęd taśmowy
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
Ilość napędów taśmowych
LTO6 FC DOMYŚLNIE (1 szt.) 17914,63 zł /szt.
Nośniki taśmowe
LTO6 Tape Media, 1 Pack 104,07 zł /szt.
LTO6 Tape Media, 5 Pack 694,31 zł /szt.
LTO6 WORM Tape Media, 5 Pack 564,23 zł /szt.
Opcjonalne funkcje oprogramowania
0,00 zł
7290,24 zł
Kontrolery
0,00 zł
515,45 zł
Kable
1x10M Multi-Mode FC Cable LC-LC 129,27 zł /szt.
1x5M Multi-Mode FC Cable LC-LC 116,26 zł /szt.
2x100M Multi-Mode FC Cable LC-LC 1397,56 zł /szt.
2x2M Multi-Mode FC Cable LC-LC 292,68 zł /szt.
Szyny montażowe
0,00 zł
0,00 zł
Zasilanie
-3331,71 zł
0,00 zł
Gwarancja
0,00 zł
695,12 zł
1392,68 zł
7764,23 zł
2723,58 zł
10789,43 zł
4236,59 zł
13812,20 zł
5748,78 zł
19860,98 zł
8771,54 zł
11393,50 zł
13208,13 zł
15507,32 zł
8430,08 zł
19620,33 zł
10909,76 zł
27846,34 zł
15970,73 zł
Zachowanie dysków twardych
0,00 zł
249,45 zł

Dell EMC ML3

36487,62 zł netto
44879,77 zł brutto
Koszt dostawy 0 zł
Dostępność Informacja telefonicznie
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny
i nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Wyślij zapytanie, aby uzyskać wycenę indywidualną.
Zapisz konfigurację(tylko dla zalogowanych)Drukuj konfigurację(tylko dla zalogowanych)
WYCENA INDYWIDUALNA