PowerVault MD3820f


Nr produktu: 253· Producent: Dell EMC
PowerVault MD3820f
PowerVault MD3820f
PowerVault MD3820f
PowerVault MD3820f
Przywróć domyślną
Zamknij wszystko
Otwórz wszystko
Dysk
600GB SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 10000 RPM, 2.5") 1384,00 zł /szt.
1.2TB SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 10000 RPM, 2.5") 1981,00 zł /szt.
1.8TB SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 10000 RPM, 2.5") 2922,00 zł /szt.
300GB SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 10000 RPM, 2,5") 564,60 zł /szt.
300GB SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 15000 RPM, 2.5") 1396,00 zł /szt.
600GB SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 15000 RPM, 2.5") 2412,00 zł /szt.
1TB NLSAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 7200 RPM, 2,5") DOMYŚLNIE (2 szt.) 1250,00 zł /szt.
1TB NLSAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 7200 RPM, 2.5" w ramce 3.5") 1388,00 zł /szt.
2TB NLSAS (Hot-Plug, 12Gb/s, 7200 RPM, 2.5") 2383,00 zł /szt.
400GB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use - 5 DWPD, 2.5") 4514,00 zł /szt.
480GB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use - 5 DWPD, 2.5") 4573,00 zł /szt.
800GB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use - 5 DWPD, 2.5") 8987,00 zł /szt.
800GB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Write Intensive - 10 DWPD, 2.5") 14212,00 zł /szt.
960GB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use - 5 DWPD, 2.5") 8653,00 zł /szt.
1.92TB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use - 5 DWPD, 2.5") 17230,00 zł /szt.
1.92TB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Read Intensive - 3 DWPD, 2.5") 12540,00 zł /szt.
3.84TB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Read Intensive - 3 DWPD, 2.5") 24662,00 zł /szt.
480GB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Read Intensive MLC, 2,5") 3047,40 zł /szt.
3.2TB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use MLC, 2,5") 56126,02 zł /szt.
3.84TB SSD SAS (Hot-Plug, 12Gb/s, Mix Use MLC, 2,5") 22910,40 zł /szt.
Kontroler macierzy
0,00 zł
14433,33 zł
-3926,83 zł
Karty SAS
DELL 12GB SAS HBA (Dual Port) 0,00 zł /szt.
Kable
0,5m HD-Mini to HD-Mini 12Gb/s SAS Cable 113,01 zł /szt.
2m HD-Mini to HD-Mini 12Gb/s SAS Cable 151,22 zł /szt.
4m HD-Mini to HD-Mini 12Gb/s SAS Cable 190,24 zł /szt.
6m HD-Mini to HD-Mini 12Gb/s SAS Cable 239,02 zł /szt.
2m LC to LC Multi-Mode Fibre Channel Cable 302,44 zł /szt.
10m LC to LC Multi-Mode Fibre Channel Cable 377,24 zł /szt.
25m LC to LC Multi-Mode Fibre Channel Cable 528,46 zł /szt.
100m LC to LC Multi-Mode Fibre Channel Cable 1476,42 zł /szt.
Dodatkowa licencja
DOMYŚLNIE 3869,11 zł
5276,42 zł
16884,55 zł
12722,76 zł
23075,61 zł
Zasilanie
0,00 zł
Szyny montażowe
0,00 zł
Obudowa Rack 2U
Ilość nośników 24 x 2.5"

PowerVault MD3820f

Macierze Fibre Channel z serii PowerVault MD3 ułatwiają konsolidację pamięci masowej. Rozwiązania te znakomicie nadają się do podstawowej konsolidacji pamięci masowej, która wymaga wysokiej dostępności, wydajności i ciągłości działania bez rezygnacji z łatwej obsługi i niezawodności. Oferta macierzy z serii MD3 obejmuje wydajne, uniwersalne modele Fibre Channel 16 Gb/s nowej generacji, które obsługują różne rodzaje napędów i zaawansowane funkcje oprogramowania. Urządzenia są dostępne w obudowie 2U lub 4U o dużej gęstości.

Nawet dwukrotnie większa szybkość dzięki nowej macierzy FC 16 Gb/s11. Łącznie 16 GB pamięci podręcznej12 na potrzeby maksymalnej przepustowości. Ulepszona funkcja DDP obsługuje 20 pul dyskowych i maksymalnie 120 dysków SSD. Wieloprotokołowe połączenia z hostem: łączność FC 16 Gb/s i SAS 12 Gb/s. Oszczędne przydzielanie zasobów: konfigurowanie i użytkowanie pamięci fizycznej w puli dysków zgodnie z potrzebami. Pamięć podręczna SSD: większa szybkość przetwarzania aplikacji dzięki buforowaniu wcześniej odczytanych danych (tylko z funkcją HPT). Możliwość integracji poleceń macierzy z oprogramowaniem VMware w środowisku hosta.

PowerVault MD3820f

10295,93 zł netto
12664,00 zł brutto
Koszt dostawy 0 zł
Dostępność 7-14 dni
Podana cena jest ceną katalogową. Wyślij zapytania o wycenę indywidualną, aby uzyskać rabat.
Zapisz konfigurację(tylko dla zalogowanych)Drukuj konfigurację(tylko dla zalogowanych)
WYCENA INDYWIDUALNA
Wygenerowano w 2.728 sekundy używając 54.11MB oraz 56 zapytań.